Powered by Smartsupp

Materiál

Plachty jsou určené pro celoroční provoz od -30/+70 °C

Plachta se vyznačuje vysokou pevností a je zcela odolná proti povětrnostním a dešťovým vlivům, zaručuje dobrou propustnost světla, je samozhasitelná a odolná proti UV záření i plísním.

Technické údaje: Plachta s vyšší gramáží - SIOEN B 9000, textilie s nánosovaným PVC zátěrem, textilie 100% PES (dostava 9x9), gramáž 680 g/ m2, oboustranně lakovaná, vodovzdorná, samozhasitelná, světlopropustná, odolná vůči UV záření a plísním (pevnost v tahu 3000 N/5 cm, teplotní odolnost -30/+70 °C). Třída hořlavosti C3.Máme v nabídce plachty gramáží 580,630,680,900,1300g m2. A speciální plachtu v nehořlavé úpravě (třída hořlavosti C1), která splňuje vysoké požadavky na tepelnou odolnost,např.pro přepravu horkých asfaltů.

Výroba: Konkrétní plachta je vyráběna pomocí svařovací technologie na míru podle přesného tvaru vlastní konstrukce, která má být opláštěna. Namáhaná místa jsou zesílena pomocí dvou vrstev materiálu. Vlastní výroba plachet probíhá pomocí horkovzdušných pistolí a automatů z PVC nánosovaných polyesterových tkanin (tzv. autoplachtovina) se zátěrem v lakovaném provedení. Lakované autoplachty vypadají lépe, jsou snadněji omyvatelné, déle si zachovají původní barevnost.

 

  • Průhledná plachtovina

Maximální šíře zpracování průhledné plochy 130 cm a délky až 50 m.

Slída o síle 0.4 mm

 

Vyrábíme a dodáváme plachty nejen na pergoly, ale i na autoplachty pro nákladní či dodávkové automobily, ale také plachty na návěsy, přívěsy, kontejnery, vleky, valníky a nákladní vozíky všech velikostí. Naše zkušenosti, kvalitní materiály a moderní výrobní technologie zaručují dlouhodobou životnost každé námi vyrobené plachty.